Ekokurz: Den třetí

Ahoj babi,
Posílám pozdrav z kurzu se školou.
Dneska dopoledne jsme hráli finále v ringu a vyhráli jsme!
Potom jsme měli za úkol vymyslet bajku, ve které budou vystupovat alespoň tři organismy, podle kterých se jmenují naše týmy a ten příběh pak zdramatizovat. Vím, jak máš ráda divadlo a tohle by se Ti fakt líbilo. Byl tam ztracený vlček, proradná kudlanka nebo modrooký rys. Já jsem hrál čolka a všichni se fakt náramně bavili.
Taky jsme měli orientační běh. Řeknu Ti, babi, že práce s mapou asi nebude moje silná stránka, ale pořád jsem na tom líp než ty dva, co je nakonec museli jít učitelé hledat.
Večer jsme měli trošku problém s vodou, protože jsme všechnu teplou vycamrali (promiň za to slovo, ale takhle to nazvala naše úča), ale zítra už snad budem chytřejší. Tím myslím spořivější, však jsme taky na Ekologickém kurzu, no né?
Jó, a k večeři byla čočka, to byly muka, ale babi, dal jsem to! Máme tu totiž pravidlo: Řekni si, kolik chceš a to sněz.
Babi, nemohla bys, až se vrátím, upéct tu svoji fantastickou bábovku? Já Ti pak dám přečíst svůj deník z celého kurzu.
Pac a pusu.