Halloween

Páteční odpoledne s datem 2. listopadu bylo ve znamení černé, oranžové, červené, hnědé, fialové, tedy barev, které převládají mezi kostlivci, řezníky, netopýry, čarodějnicemi, ale také princeznami či jeptiškami.
A je bez pochyby, že se Halloweenská párty nadmíru vydařila.
Ano, řekněme to bez obalu a nahlas: naši deváťáci, v čele se svojí „šéfkou“ paní učitelkou Klosovou, odvedli skutečně vynikající práci.
Na začátku stojí za zmínku precizní výzdoba tělocvičny. Následuje příprava a organizace bláznivých úkolů pro ty menší, kteří se naučili i pár tanečků, splněné úkoly mohli proměnit za nejrůznější odměny v krámečku a nechybělo samozřejmě i vyhlášení nejlepších masek.
Když se děti z prvního stupně vydaly na lampionový průvod a z něj pak pokračovaly do postýlek, začala druhá část strašidelného večera pro starší a odvážnější.
Ti svedli svoji bitvu se strachem absolvováním skutečně děsivé stezky odvahy a nutno říct, že už prostředí, kde se stezka odehrávala, totiž sklepení školy, bylo pro mnohé samo o sobě velkou výzvou.
Zvládli to ale všichni a možná právě pod tíhou velkých zážitků ještě dlouho nemohli pod střechou školy usnout.

Letošní Halloween je mrtvý.
Deváťáci – děkujeme za něj.
Ať žije Halloween 2019.

Videopříběh je ke shlédnutí v sekci VIDEO, foto níže.