Informace - jídelna

Informace pro odchozí žáky

◾Čipy jsou nevratné.
◾Uživatelské účty budou zrušeny.
◾V případě přeplatku vyššího než 500 Kč je potřeba písemně požádat o vrácení.
◾V případě přeplatku nižšího než 500 Kč si jej lze vyzvednout osobně v kanceláři školní jídelny (místnost č. 114), a to od 24. června 2019.

Informace pro stávající žáky
◾V případě zájmu o vrácení přeplatku je potřeba požádat e-mailem o vrácení, a to na jidelna@10zskladno.cz společně se jménem žáka a číslem účtu.

Informace pro nové žáky
◾K registraci se dostavte v období od 2. července do 12. července 2019 mezi 8:00 – 11:00, a to do kanceláře školní jídelny (místnost č. 114) na Základní škole Kladno, C. Boudy 1188 (průchod přes zahradu zadním vchodem naproti čerpací stanici Shell).
◾K registraci je nutné přinést vyplněnou přihlášku ke stravování
◾Všechny informace, týkající se stravování, se dozvíte při osobně registraci u účetní školní jídelny, případně e-mailem na jidelna@10zskladno.cz.
◾Strávníci ze Základní školy Kladno, Vašatova 1438 již musí mít zakoupený čip.

Informace pro školní rok 2019/2020
◾Prvním dnem stravování bude úterý 3. září 2019.
◾Přihlášení k obědům bude možné od 25. srpna 2019 a možnost objednání bude možná pouze při dostatečné výši konta strávníka.
◾Automatická přihláška obědu č. 1 bude 30. srpna 2019.
◾Upozorňujeme, že platby stravného se nepřipisují automaticky do druhého dne, ale nejpozději do pěti pracovních dní a pokud není řádně uvedena identifikace strávníka, není možné platbu spárovat a musí tak být vrácena odesílateli. Prosíme tak o včasné úhrady stravného a řádnou identifikaci strávníka.