Další obrázek Předchozí obrázek
ZŠ a MŠ Kladno, Vašatova 1438 obrázek

Informace k Halloweenu pro žáky 1. stupně

V pátek 1. 11. se koná v tělocvičně naší školy pro žáky 1. stupně Halloween. Začátek akce je v 17. 00 hodin. Z organizačních důvodů si všichni rodiče musí děti vyzvednout osobně z družiny. Do školy budou žáci přicházet od 16. 45 hod. a převlékat se budou ve třídách před tělocvičnou. Každý bude mít přezůvky s sebou, protože žáci nebudou mít možnost chodit do skříněk. V 17. 10 hod. se škola zavírá z bezpečnostních důvodů a rodiče, kteří zůstanou s dětmi ve škole, nebudou po dobu akce opouštět tělocvičnu. Těšíme se na vás. Nezapomeňte masku, lampion a dobrou náladu. V 18.15 hodin končí akce v tělocvičně a odcházíme na lampionový průvod, začátek v 18.30 hod. Ze školy žáci odchází pouze v doprovodu rodičů!!!
2018 Oliver Tušla, Grafický design: Tomáš Fantyš