INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 3. KVĚTNA 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 26. dubna 2021 bylo vydáno:
 Novelizované mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021. Tímto mimořádným opatřením se oproti současnosti mění následující: podmínky provozu škol a školských zařízení v Královéhradeckém, Karlovarském a Plzeňském kraji.

Pro náš Středočeský se nemění nic.
Upozorňujeme, že ve čtvrtek vláda ČR vyhodnotí aktuální údaje o vývoji epidemie v ostatních krajích a v případě, že v některém z dalších krajů klesne týdenní incidence pod Ministerstvem zdravotnictví stanovenou hranici (počet nově nakažených klesne v 7denním průměru pod 100 na 100 000 obyvatel kraje), může se počet krajů s režimem provozu podle předešlých bodů rozšířit (nyní se k hranici blíží Praha a Středočeský kraj).

POZOR - INFO k obědům
Od 3. května 2021 již nebudou obědy automaticky přihlášeny žákům, kteří se budou účastnit prezenční výuky, a to z důvodu návratu dvou možností volby obědu. Prosíme rodiče o výběr z možností na dané, a to na jim dané dny prezenční výuky.