Organizace výuky 30. 11. – 18. 12. 2020

1. – 5. ročník

Výuka bude probíhat prezenčně ve škole dle standartního rozvrhu. V hodinách TV budou žáci chodit na vycházky, v HV nebudou zpívat. Všichni žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole zakryté dýchací cesty rouškou. Ve třídách se bude intenzivně větrat, uzpůsobte tomu oblečení žáků. Obědy je nutné přihlašovat s předstihem obvyklým způsobem.

9. A + 9. B

Výuka bude probíhat prezenčně ve škole dle standartního rozvrhu. Dochází jen k úpravě hodin TV. Úpravy rozvrhu budou oznámeny v Bakalářích. V hodinách TV budou žáci chodit na vycházky, v HV nebudou zpívat. Všichni žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole zakryté dýchací cesty rouškou. Ve třídách se bude intenzivně větrat, uzpůsobte tomu oblečení žáků. Obědy je nutné přihlašovat s předstihem obvyklým způsobem.

6. A + 7. A + 8. tř.

Výuka bude probíhat prezenčně ve škole dle standartního rozvrhu v týdnech 30. 11. – 4. 12. a 14. 12. – 18. 12. 2020. V týdnu 7. – 11. 12. se budou žáci vzdělávat distančně dle rozvrhu ONLINE hodin v TEAMS pro distanční výuku (umístěn na webu školy). V hodinách TV budou děti chodit na vycházky, v HV nebudou zpívat. Všichni žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole zakryté dýchací cesty rouškou. Ve třídách se bude intenzivně větrat, uzpůsobte tomu oblečení žáků. Obědy je nutné přihlašovat s předstihem obvyklým způsobem.

6. B + 7. B

Výuka bude probíhat prezenčně ve škole dle standartního rozvrhu v týdnu 7. – 11. 12. 2020. V týdnech 30. 11. – 4. 12. a 14. 12. – 18. 12. 2020 se budou vzdělávat distančně dle rozvrhu ONLINE hodin v TEAMS pro distanční výuku (umístěn na webu školy). V hodinách TV budou děti chodit na vycházky, v HV nebudou zpívat. Všichni žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole zakryté dýchací cesty rouškou. Ve třídách se bude intenzivně větrat, uzpůsobte tomu oblečení žáků. Obědy je nutné přihlašovat s předstihem obvyklým způsobem.

Vzhledem k nutnosti zachovat homogenní skupiny, budou žáci docházet na oběd s vyučujícím během posledních vyučovacích hodin.