Další obrázek Předchozí obrázek
ZŠ a MŠ Kladno, Vašatova 1438 obrázek

Vážení rodiče, milí žáci,
chtěla bych vám touto cestou velmi poděkovat za spolupráci v této složité situaci. Máme za sebou první týden distanční výuky. Je to novinka pro vás, ale i pro nás, tomuto způsobu výuky se i my učíme.
Volíme různé formy a metody práce. Hledáme cesty k předávání materiálů, snažíme se zohlednit rozdílné technické možnosti rodin. Nechceme vás zahlcovat prací, nicméně je nutné dodržovat určitý řád. Je třeba i přes závažnou situaci pokračovat ve vzdělávání. U starších žáků apelujeme na zvýšení míry vlastní odpovědnosti, u mladších se neobejdeme bez pomoci rodičů. Budeme posílat řešení, abychom vám alespoň částečně usnadnili práci. Vzhledem k tomu, že neznáme časový rámec distanční výuky, budeme průběžně reagovat na případné změny.

S přáním pevného zdraví
Mgr. Blanka Vondrová