Další obrázek Předchozí obrázek
ZŠ a MŠ Kladno, Vašatova 1438 obrázek

Skvělý nápad

Úžasný, chvályhodný nápad, ale předlouhá cesta realizace: Na podzim loňského roku děti vyhrály 500 Kč ve sběru papíru společně se dohodly, že tentokrát peníze nevyužijí pro sebe, ale nakoupí se pamlsky pro pejsky do psího útulku. Navíc mnozí ještě donesli další potřebné věci - granule, deky, vodítka, hračky. Chtěli jsme tyto věci osobně předat. Paní majitelka psího útulku Bouchalka nám slíbila jeho prohlídku. Potom však zasáhla veškerá opatření ohledně koronaviru, A krabice s věcmi našla na dlouhou dobu své místo ve skříni. Až minulý týden se svěřila Adrianka, že povezou, jako každý rok před Vánocemi ,dárky na Bouchalku. A tak ochotně tam s rodiči dopravila i naše dárky pro psí kamarády. Ať mají hezčí Vánoce!
2018 Oliver Tušla, Grafický design: Tomáš Fantyš