Další obrázek Předchozí obrázek
ZŠ a MŠ Kladno, Vašatova 1438 obrázek

Začátek školního roku

Začátek školního roku byl plný seznamování, představování a okoukávání :)
Je nás celkem 26 a všichni jsem více či méně natěšení na to, co nás během následujících čtyř společných let čeká.

V prvním školním týdnu jsme si kromě všech nezbytných organizačních věcí také povídali o plánech každého z nás. Své cíle jsme zapsali na lístečky a máme je pořád na očích ve třídě na nástěnce. Někdo se chce zlepšit v matematice, jiný v tělocviku, někdo chce lépe vycházet se spolužáky. Každý si také stanovil způsob, jak svého cíle dosáhnout. Pokud si na konci roku budou moci všichni svůj cíl "odfajfkovat" jako splněný, bude to fajn :)

Také jsme debatovali o tom, čím každý může přispět ke třídní pohodě a vzájemné podpoře. Každý z nás si vyrobil papírovou "otevřenou" dlaň a na ni zapsal, co může ostatním ve třídě nabídnout. Tyto dlaně také visí ve třídě, aby každý věděl, na koho se může v případě potřeby obrátit.

2018 Oliver Tušla, Grafický design: Tomáš Fantyš